“Trénovanie s Jakubom bolo jedno z najlepších rozhodnutí.”

S jeho dlhoročnými skúsenosťami ma oboznámil s novými spôsobmi cvičenia, cvikmi a správnou technikou. Svojimi zručnosťami, ľudským prístupom a pochopením motivuje ľudí vydať zo seba maximum a plniť si ich fitness ciele.

Lukáš Florek

“Za naše tri roky spoločného pôsobenia ma brutálne posunul vo všetkých stránkach života.”

S Jakubom som začal trénovať ako 15 ročný chalan, ktorý bol rozmaznaný a lenivý. Za naše 3 roky spoločného pôsobenia ma brutálne posunul vo všetkých stránkach života, nie len tej tréningovej (ktorá bola absolútne úžasné), ale aj osobnostnej a mentálnej. Dnes mu môžem z časti vďačiť na zásluhe na tom, kým som a aké mám ciele. Stretnúť ho a začať s ním trénovať bola jedna z najlepších vecí v mojom živote lebo ma to dostalo tam, kde by som bez neho pravdepodobne nikdy nebol.

Denis Vojtek

“S výsledkom som nesmierne spokojná. Ani som netušila, že sa postava dokáže natoľko zmeniť. ”

Mám 36 rokov a aj keď som sa vždy snažila venovať rôznym fyzickým aktivitám, bolo to nepravidelne, alebo len na krátko. Lenže telo sa s každým rokom menilo a nie na tú lepšiu stranu. Tak som sa rozhodla “dať do rúk” profesionála a dnes už s Jakubom cvičíme 2 roky. Moja požiadavka bola spevniť telo, vyformovať postavu a dať pár centimetrov dole. S výsledkom som nesmierne spokojná. Ani som netušila, že sa postava dokáže natoľko zmeniť. Okrem výsledku a toho že ma tréningy bavia, sú rozmanité a pre mňa je dôležitým bodom, že Jakub neustále pracuje na svojom seba rozvoji, ako trénera. Stále sa vzdeláva, a žije tým čo robí. Zvlášť ďakujem za každú jednu motiváciu!

Valeriia Vasylieva

“Vďaka spolupráci s Jakubom, sa mi konečne darí dosiahnuť postavu a silu po ktorej som vždy túžil, ale sám so toho nebol schopný.”

S Jakubom trénujem už viac ako 3 roky a za ten čas som ho mal možnosť spoznať nie len ako vynikajúceho trénera, ktorý na svojom vzdelaní neustále pracuje, ale aj ako veľmi inteligentného človeka ktorý vie prečo robí, to čo robí. Vždy mi vie trpezlivo vysvetliť tréningový plán a dôvody prečo ho tak zostavil. Ale najdôležitejšie je, že tréningy s ním ma stále bavia a dosahujem požadované výsledky.

A ešte som sa naučil, že Jakub má vo všetkom pravdu a už mu nikdy nebudem odvrávať :-)

Ivan Popovič

“Odborný a osobitný prístup, jedálničky a tréningy na mieru. S Jakubom je tréning vždy sranda. Je to tréner a psychológ v jednom. Ďakujem!”

Marek Ondruš