Silovo-kondičný tréner, Osobný tréner, Online tréner, Tréningové plány a posturálna nápravaAhoj, volám sa Jakub Paleta a pohyb je mojou prácou, koníčkom a v svojej podstate celým životom. Od útleho detstva som miloval šport a pohyb ako taký a azda nikoho neprekvapilo, že som pri ňom skončil aj na profesionálnej úrovni od roku 2014 ako osobný tréner.

Moja potreba sa stále zdokonaľovať mi neustále prinášala nové skúsenosti, vďaka ktorým som získal rôzne príležitosti a možnosť pracovať s viacerými zaujímavými klientami. Po práci s niekoľkými z nich, s ktorými sme dosiahli často-krát figuratívne, a niekedy aj doslovné, život-meniace výsledky som v tejto práci našiel poslanie. Toto ma motivovalo pracovať na rozvíjaní svojich schopností o to viac. Konkrétne účasťou na rôznych mentoringoch, školeniach, workshopoch, čítaním odbornej literatúry a čerpaním z ostatných zdrojov plnohodnotných informácií.

Okrem mojej vlastnej praxe, sme vzhľadom na našu spoločnú potrebu pozdvihnúť laťku v oblasti fyzického rozvoja, s kolegom fyzioterapeutom Tomášom Chorvátom v roku 2019 vytvorili projekt s názvom „Škola Pohybu“, v ktorom spájame svet fyzioterapie a trénerstva do zjednoteného celku pre zefektívnenie nami ponúkaných služieb v oblasti rehabilitácie, spolupráce s profesionálnymi či amatérskymi športovcami a podobne.

Mojim cieľom je pomáhať ľuďom dosahnovať svoje ciele, či sa chcú len lepšie cítiť alebo dosahovať najvyššie priečky v svojich disciplínach. Nech je tento cieľ akýkoľvek, ja pevne verím, že spolu ho dosiahneme, pretože: KDE JE VÔĽA, TAM JE CESTA!