Jakub Paleta - osobný trénerPôvodna myšlienka vytvoriť tento web bola taká, akú má azda každý podnikateľ bez ohľadu na oblasť jeho podnikania – vytvoriť platformu pre komunikáciu so zákazníkom. Keby to tak zostalo, tak by som za prvé nepísal teraz tento text a za druhé by bol tento web spustený ešte pred pandémiou a teda viac než 2 roky dozadu. Veľa nápadov mi preletelo hlavou a velá nedotiahnutých, no aj dotiahnutých projektov uzrelo svetlo sveta. Toto všetko viedlo k tomuto bodu, k tejto forme webu.

Áno, samozrejme, že toto bude stále slúžiť ako nejaká moja online vizitka, no zároveň aj ako platforma, kde vám bude umožnené nahliadnuť trošku hlbšie do mojej mysle. Môžete očakávať pravideľné príspevky z rôznych tém v oblasti pohybu, v ktorých sa budem snažiť ísť tak hlboko ako budem schopný. Či už vás zaujíma posturálna náprava, kondičný tréning, silový tréning, hypertrofia, atď, tak si tu skôr, či neskôr nájdete

Okrem toho, tu môžete spoznať mňa ako trénera a pohybového špecialistu a sledovať môj vývoj s pribúdajúcimi vedomosťami, školeniami a podobne v sekcii o mne.

Pokiaľ by ste so mnou mali záujem spolupracovať, tak si na hľavnej stránke pozrite, čo som pre vás schopný spraviť a akým spôsobom pracujem. A potom ma samozrejme neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár.

Pokiaľ chcete vidieť trošku z mojej práce tak navštívte sekciu o mojich klientoch, kde uvidíte malé percento z mojich spokojných klientov.

A v neposlednom rade, pokiaľ chcete vidieť väčší projekt, ktorého som súčasťou, spolu s mojím kolegom a dlhoročným kamarátom Tomášom Chorvátom, tak navštívte Školu Pohybu, kde okrem množstva iných článkov, nájdete aj rôzne e-booky.

Verím, že sa tu budete cítiť príjemne a nájdete tu množstvo informácii.

Ďakujem!